Çevre Politikamız

AKALBATU, müşterilerine güvenli bir şekilde üretilen, çevrenin korunmasına yardımcı olan ve kaliteli ürünler sunmayı taahhüt eder.

Düzenlemeleri ve mevzuatı ulaşılması gereken asgari standart olarak görüyoruz ve bunun için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.

Çevre kirliliğini azaltmak için sürekli olarak yeni araştırmalar yapıyor, çevre üzerindeki etkimizi en aza indirgemeye çalışıyoruz.

Felsefemiz, amaçlara uygunluk, tedarik sürekliliği, maliyet ve çevre üzerindeki etkilerini azaltma konusundaki gereksinimlerini karşılayan ürünler sunmaktır.

Perakende sektörünün ihtiyaçları değiştikçe AKALBATU, atık sorunlarına ekonomik ve çevre dostu çözümler geliştirmek için perakende ortaklarımızla yakın işbirliği içinde çalışmıştır.

Çevreyi Koruyoruz

Çevrenin korunması ve faaliyetlerimizdeki riskleri önlemeye yönelik yeni teknoloji ve yöntemler belirleyerek, prosedürler ve acil durum planları ile taahhüt altına alıyoruz.

Daha Temiz Bir Gelecek

AKALBATU olarak, sürdürülebilir ve gelişmeye açık bir gelecek için, her çeşit faaliyetlerimiz sırasında çevreye olan olumsuz etkilerimiz’i en aza indirebilmek için gereken önlemleri alıyoruz

Geri Dönüşüm Hayattır

Dünyamızı Seviyoruz, Geri Dönüşümü Destekliyoruz. Atıkların önemli miktarını geri dönüştürerek, yeniden kullanılabilir ham madde elde ediyoruz.