Kraft Çanta ve Hediye Paketi

Otomasyon kağıt poşetler; plastik poşetlerin çevreye verdiği zararı önleme amacı ile alternatif ürün olarak piyasa çıkmıştır. Plastik poşetler kadar ucuz ve onlardan daha gösterişli olan bu poşetler sektörde hem maliyet hem de prestij açısından tercih edilmektedir.

Kağıt poşetler, flekso teknolojisinin günümüzde geldiği teknoloji ile üstün baskı tekniğine sahiptir. 6 renk flekso baskı ile hem düz işlerde hem de fotoğraf baskılı işlerde yüksek ve kaliteli baskı sonucu alınabilmektedir. Perakende giyim, ayakkabıcılık, mağazacılık, fast food ve gıda gibi sektörlerde otomasyon kağıt poşetler kullanılmaktadır.

Karton Çantalar
Karton Çantalar

Burgu saplı kağıt poşetler taşıma ve sağlamlık olarak plastik ve karton poşetlerle aynı direnci göstermektedir. Burgu saplı kağıt poşetler üretim ve kullanım çeşitliliği açısından da büyük rahatlık sunmaktadır. Sapsız ve kendinden yapışkanlı olan poşetler hediye paketi olarak kullanım kolaylığı ve hız kazandırmaktadır.

Kağıt poşetler, hiç el işçiliği olmadan tamamı ile otomatik makinelerde üretilmektedir ve bu sayede fiyatları oldukça uygun ve kalitedir.